Zavolejte nám +420 603 437 275 nebo Proveďte rezervaci onlineRezervovat online

Co u nás najdete?

Co nabízí pro Vás Dolní Morava?

Jedná se o jedno z nejdynamičtěji se rozvíjejících středisek pro celoroční rekreaci.V současnosti jsou zde dva lyžařské areály ,oba vybaveny moderním zasněžovacím systémem a technikou pro pravidelnou úpravu svahu.Náš penzion se nachází v lyžařském areálu Větrný Vrch.

To nejzajímavější u nás :

Areál Větrný Vrch ( www.arealvetrnyvrch.cz)
Jedná se o příjemný svah se dvěma vleky ,750 m dlouhými.Vybavený je vleky s dvoukotvami.První je již 80 m od penzionu.Pravidelně zde je večerní lyžování. Svahy jsou vhodné především pro rodiny s dětmi i snowboardisty.V areálu je 1 km dlouhá trať na skikros a boardkros,která je za příznivých sněhových podmínek využívána k treninku nejen závodníků,ale i široké veřejnosti.V areálu je opravdu výborná lyžařská škola Sun ski,která je schopna naučit lyžovat nebo snowboardovat nejen Vaše děti . V areálu je umístněno i dětské hřiště a hřiště na beachvolejbal.

Areál Relax&sport resort Dolní Morava ( www.dolnimorava.cz )
Areál je od penzionu asi 1200 m po hlavní silnici.V současnosti zde je pro zimní sporty vybudován jeden z nejkomplexnějších areálů v ČR .Dvě čtyřsedačkové lanovky ,vleky, běžecké tratě,sáňkařská dráha ap.Navíc se areál stal díky masivním investicím majitele celoročně využívaný .Pro letní aktivity jsou hlavními taháky celoroční bobová dráha,lanové centrum, dětská hřiště, cyklotrasy, sjezdové tratě pro biky ap. Areál se stále rozšiřuje a atrakcí každý rok přibývá. Nejnověji byla na podzim 2015 otevřena Cesta do oblak, což je krásná atypická vyhlídková věž doplněná o různé atrakce. Podrobněji k aktivitám areálu na jeho www. stránkách.- www.dolnimorava.cz

Další možnosti vyžití pro Vás
Především můžeme doporučit krásnou přírodu a tedy turistické výlety.Základním je pochopitelně výstup na Kralický Sněžník,na který vedou různé trasy včetně různého stupně obtížnosti.Záleží jen na Vašem času a kondici.Dále rozhledna na Klepáči,která je asi 4 km od penzionu,návštěva kláštera Hedeč ( 6 km ), pevnostní turistika, horská nádrž Pastviny (28 km), Velké Losiny se zámkem, papírnou a termálním koupalištěm (50 km) a nebo krásné zámky Doudleby a Častolovice (45-50km).Prostě rozhodně se při návštěvě Dolní Moravy nebudete nudit a program se dá přizpůsobit Vašim zájmů a počasí.