Zavolejte nám +420 603 437 275 nebo Proveďte rezervaci onlineRezervovat online

Restaurace

Vítejte v naší restauraci Valevil. K dispozici můžete mít 34 míst u stolu a 10 míst u baru. Rádi vám zde nabídneme speciality české a italské kuchyně, nezapomněli jsme ani na milovníky pravé italské pizzy.Vaříme z čerstvých surovin a snažíme se Vám nabídnout porce, ze kterých se opravdu najíte.Nesnažíme se tedy si hrát na nějakou zážitkovou gastronomii,kde za 500 Kč odejdete a přemýšlíte čím se dojíte….Na druhou stranu příprava kvalitní stravy potřebuje čas a pokud si ho nedopřejete ani na dovolené, je nejbližší rychlé občerstvení v zimní sezoně bufet na Větrném vrchu.

slide3                                              slide1

Nabízíme vám možnost uspořádání svateb, rodinných oslav, firemních večírků i promocí. Posezení u krbu nebo na baru vám v podvečer zpříjemní občasný kytarový večírek. V teplých měsících je na terase před vchodem připravena letní zahrádka s výhledem na areál Větrného vrchu. V případě nepříznivého počasí si můžete hrát se svými dětmi stolní hry nebo si odpočinout v naší čajovně.
Věříme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni.

Provozní doba restaurace pro veřejnost v letní a zimní sezoně:

Pondělí až neděle  od 11.30 do 22.00 hod.

Provozní doba mimo hlavní sezonu :

Pondělí až neděle od 16.00- 22.00. Jinak pokud jsme zde tak Vás hlady nenecháme i v jinou dobu nebo stačí zavolat a domluvit se.

Rozvoz pizzy :

Nabízíme i rozvoz pizzy po Dolní Moravě. Od letoška celoročně ( s vyjimkou dovolené). Rozvážíme od 11.30 do 20.00. Objednávat je potřeba předem,zejména v sezoně ve večerních časech. Nejsme velkovýrobna,ale protože jako majitel vím,že mnohdy se nedá kde najíst,je to především služba pro návštěvníky Dolní Moravy. Pizzu děláme z vlastního těsta a originálních surovin.Objednávka na telefonu 603437275.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Provozovna účtuje v běžném režimu.