Zavolejte nám +420 603 437 275 nebo Proveďte rezervaci onlineRezervovat online

Ubytování

Nabízíme ubytování apartmánového typu. Tři apartmány jsou 2-4 lůžkové. Náš největší je schopen poskytnout ubytování a ž 8 osobám. Styl ubytování vychází z apartmánů jaké jsou například v Dolomitech.Tedy dvoulůžka v ložnicích a rozkládací dvoulůžko v obýváku. Apartmány jsou ale výrazně větší. Jedná se o rozměrově největší apartmány na Dolní Moravě. Přesto přistýlky dáváme jen v nejnutnějších případech,protože nechceme snižovat standart Vašeho ubytování. Doporučuji Vám prohlédnout si fotky ubytování na konkurečních objektech. Ubytováváme od 16.00 a při odjezdu je potřeba apartmány uvolnit do 10.00. Pokud před Vámi není apartmán obsazen,je možné po dohodě přijet i dříve. V celém objektu je podlahové vytápění. Pro případné sušení se používá žebříkový radiátor v koupelnách.

Vzhledem k některým návštěvníkům prosím vezměte si sebou přezuvky. Máme sice v celém objektu dlažby, ale chodit po apartmánech v botách je opravdu nevhodné. Objekt je silně zaizolován, takže přivítám, když v topné sezoně alespoň jednou denně vyvětráte. Jinak díky velkým teplotním rozdílům teče voda po oknech. Děkuji moc za pochopení.

Apartmány číslo 1,2 a 4
jedná se vlastně o velké byty 2+kk.Plocha je 54 m2. Dispozičně je prostor členěn na předsíň,kde je skříň,odkládací prostor na lyže a lyžařské boty,vstup do sociálního zařízení( wc,sprcha umyvadlo,vyhřívaný žebřík) a vstup do obytného prostoru. Zde je výklenek s kuchyní,jídelní stůl,rozkládací sedačka pro dva,úložné prostory,televize. Z tohoto obytného prostoru je vstup do ložnice s dvoulůžkem a množstvím úložných prostor.
Apartmány 1 + 2 mají vstup zvenčí objektu a přímý přístup do dvora.
Apartmán 4 je přístupný ze vstupní chodby penzionu a má z této chodby přímý vstup do restaurace a společenské části objektu.
Apartmán číslo 3 má vstup z čelní terasy objektu. Jedná se byt se dvěma ložnicemi v podkroví. V každé je dvoulůžko a v jedné navíc rozkládací dvoulůžko. V přízemí je předsíň, sociální zařízení a obývací pokoj s kuchyní, jídelním stolem, krbem,televizí a úložnými prostory.
Ke standartu patří tekuté mýdlo v koupelně a sprchový gel. Vzhledem k typu ubytování je potřeba si vzít ručníky,případně utěrku a mycí prostředek na nádobí. Tedy stejný standart,jaký má ubytování v apartmánech v Itálii.


Apartmán číslo 1

Apartmán číslo 2

Apartmán číslo 3

Apartmán číslo 4