Zavolejte nám +420 603 437 275 nebo Proveďte rezervaci onlineRezervovat online

Ubytování

Nabízíme ubytování apartmánového typu. Tři apartmány jsou 2-4 lůžkové. Náš největší apartmán je schopen poskytnout ubytování a ž 8 osobám. Styl ubytování vychází z apartmánů jaké jsou například v Dolomitech.Tedy dvoulůžka v ložnicích a rozkládací dvoulůžko v obýváku. Apartmány jsou ale výrazně větší. Jedná se o rozměrově největší apartmány na Dolní Moravě. Přesto přistýlky dáváme jen v nejnutnějších případech,protože nechceme snižovat standart Vašeho ubytování.Ubytováváme od 16.00 a při odjezdu je potřeba apartmány uvolnit do 10.00. Pokud před Vámi není apartmán obsazen, je možné po dohodě přijet i dříve. V celém objektu je podlahové vytápění. Pro případné sušení se používá žebříkový radiátor v koupelnách.

Objekt je silně zaizolován, takže přivítám, když v topné sezoně alespoň jednou denně vyvětráte. Jinak kvůli velkým teplotním rozdílům teče voda po oknech. K dispozici jsou kuchyně se základním vybavením včetně utěrky a prostředku na umývání nádobí.Koupelny jsou vybaveny sprchovým gelem,mýdlem a ručníky. Pro ty,kteří si nevozí vlastní přezůvky máme připraveny jednorázové.

Apartmány číslo 1, 2 a 4 - jsou určeny pro maximálně 4 osoby (s přistýlkou 5)
jedná se vlastně o velké byty 2+kk.Plocha je 54 m2. Dispozičně je prostor členěn na předsíň,kde je skříň,odkládací prostor na lyže a lyžařské boty,vstup do sociálního zařízení( wc,sprcha umyvadlo,vyhřívaný žebřík) a vstup do obytného prostoru. Zde je výklenek s kuchyní,jídelní stůl,rozkládací sedačka pro dva,úložné prostory,televize. Z tohoto obytného prostoru je vstup do ložnice s dvoulůžkem a množstvím úložných prostor.
Apartmány 1 + 2 mají vstup zvenčí objektu a přímý přístup do dvora.
Apartmán 4 je přístupný ze vstupní chodby penzionu a má z této chodby přímý vstup do restaurace a společenské části objektu.
Apartmán číslo 3 - je určen pro pobyt 6-8 osob má vstup z čelní terasy objektu. Jedná se byt se dvěma ložnicemi v podkroví. V každé je dvoulůžko a v jedné navíc rozkládací dvoulůžko. V přízemí je předsíň, sociální zařízení a obývací pokoj s kuchyní, jídelním stolem, krbem,televizí a úložnými prostory.

Při příjezdu je povinností hostů se seznámit s provozním řádem, který je v každém apartmánu.

V obci je dodržován od 22 hodin noční klid a zábavná pyrotechnika je mimo Silvestr zakázána pod vysokou pokutou.


Apartmán číslo 1

Apartmán číslo 2

Apartmán číslo 3

Apartmán číslo 4